Dost! Nebaví vás už brodění sněhem?

“Osolte” to sněhu u moře.

Jestli patříte k těm, koho poslední sněhová nadílka a kalamita “unavuje a vyčerpává (fyzicky i psychicky)”, tak máme pro vás řešení. Uleťte do tepla třeba k moři a “osolte” to zimě a sněhu.

Aktuální nabídka last minute a ultra last minute zájezdů je na cenovém minimu.

Asi nejlépe dostupná lokalita (finančně i délkou letu vs. zážitky a možnosti sportovního vyžití)  jsou Kapverdy – ostrov SAL – ceny od 15.990,- Kč nebo ostrov BOA VISTA – ceny od 17.990,- Kč.

 

Kdo by chtěl více exotiky a tepla, tak může odletět do Karibiku:

Dominikánská republika – ceny od 26.099,- Kč

nebo více a více populárnější Kuba – ceny od 24.390,- Kč  

Pokud preferujete spíše východ, tak cestujte např. do:

 Thajska – ceny od 16.390,-Kč 

Vietnamu – ceny od 22.216,- Kč 

Malajsie – ceny od 23.890,- Kč

Nebo třeba na okouzlující ostrov Mauritius – ceny od 27.090,- Kč

Stále více oblíbené jsou Spojené arabské emiráty – ceny od 10.590,- Kč  nebo exotický Senegal – ceny od 25.590,- Kč.

 

Pro „lovce“ nízkých cen je tu lákavá nabídka zájezdů do Egypta – ceny od 7.390,- Kč (od 11.2. letecky z Prahy na 8 dní, all inclusive – Faraana Heights Resort – Egypt – Sharm El Sheikh) – TOTO JE PRO OPRAVDOVÉ „RYCHLÍKY“.

Neváhejte a kontaktujte nás (nejlépe telefonicky – nebo pošlete sms a zavoláme vám zpět), poradíme, pomůžeme, zařídíme, vy jen odcestujete.

Pro ty, kteří si můžou zabalit kufr už dnes a odletět už třeba zítra (5.2.), tak doporučujeme neváhat a hned volat (603994120 nebo 605228201).

Tomáš Kučera
Online prodej zájezdů českých a německých CK. Tomáš Kučera FAJNové cestování
Komentáře
  • Nejnovější příspěvky
  • Chci zasílat aktuality na mail

    (pozdější odhlášení je možné)

    Neposíláme SPAM! Vaše osobní údaje (e-mail či jméno) budeme (F.A.J.N. Agency, s.r.o., IČ 27200311) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti cestování, Jedenkrát až čtyřikrát do měsíce chceme zasílat užitečné informace, naše novinky a aktualizace. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás na 1. místě. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Podmínky ochrany osobních údajů najdete zde.
  • Kategorie