Fjordy, hory, vodopády a ledovce

Vychutnejte si probouzející se severskou přírodu. Norsko, Dánsko a Švédsko jsou jedny z mála zemí, které se ještě mohou pyšnit původní ryzí přírodou.

Námi inzerované poznávací zájezdy v délce 10-12 dnů nabízejí nepřeberné množství variant zájezdů. Oslo (s muzeem vikingských lodí či areálem skokanských můstků Holmenkollen), Göteborg (druhé největší město Švédska s bulváry v Kattengattu, které proslavily město známé jako „malá Paříž“), Stockholm (s muzeem lodi Vasa, ale i s muzeem skupiny ABBA), Kodaň (kterou střeží malá mořská víla) jsou perly Skandinávie. Tyto kulturní  skvosty doplňuje úchvatná příroda – příkladem jsou pověstné převislé horolezecké stěny Trollů.

Naše nabídka „poznávaček“ 10-12 dnů s cenou od 11 083,- Kč je zde.

Individuální cestovatelé můžou hledat levné samostatné letenky ZDE (klik).

O krásách Skandinávie se těžko píše, proto pro inspiraci přikládáme raději fotky. Ty Vás navnadí jistě mnohem více, ale nejlepší je vše zažít na vlastní kůži.

Komentáře
  • Nejnovější příspěvky
  • Chci zasílat aktuality na mail

    (pozdější odhlášení je možné)

    Neposíláme SPAM! Vaše osobní údaje (e-mail či jméno) budeme (F.A.J.N. Agency, s.r.o., IČ 27200311) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti cestování, Jedenkrát až čtyřikrát do měsíce chceme zasílat užitečné informace, naše novinky a aktualizace. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás na 1. místě. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Podmínky ochrany osobních údajů najdete zde.
  • Kategorie