Lyžování? Proč ne, v Alpách jsou sněhové podmínky stále ideální 

Alpy

26.1.2016

V Čechách se sníh momentálně ztrácí před očima, ale není potřeba smutnit – ve všech částech Alp je lyžařská sezóna v plném proudu, ledovce jsou zásobeny samozřejmě nejlépe, ale k zahození není zalyžování ani v nižších polohách.

Rakousko – nejlepší podmínky jsou již tradičně v oblasti Vorarlberg, v okolí Saalbachu a Dachsteinu

Itálie – zde je situace díky umělému zasněžování také stabilní, jen si vybrat, zda vyrazíte do Dolomit, některého z jihotyrolských středisek, nebo například do Bormia v Lombardii.

Francie – bez obav můžete vyrazit do oblasti Les Trois Vallées (Tři údolí), Val d ́Isere nebo Les Arc

Švýcarsko – láká například do Engadin – St. Moritz či 4-Vallěes,  ale i ostatní střediska. Především díky poměrně vysoké nadmořské výšce nebo klimatu jednotlivých regionů.

 

Zde se podívejte na aktuální nabídku last minute zájezdů do různých koutů Alp.

Nabídka zájezdů do všech lyžařských středisek u nás i v zahraničí je pro zájemce připravená zde – zda si vyberete zájezd s vlastní dopravou, pobyt se snídaní, nebo čtyřhvězdičkový hotel, už je jen na vašem výběru.

Alpy2

(zdroj Cestovani.idnes.cz)

Tomáš Kučera
Online prodej zájezdů českých a německých CK. Tomáš Kučera FAJNové cestování
Komentáře
  • Nejnovější příspěvky
  • Chci zasílat aktuality na mail

    (pozdější odhlášení je možné)

    Neposíláme SPAM! Vaše osobní údaje (e-mail či jméno) budeme (F.A.J.N. Agency, s.r.o., IČ 27200311) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti cestování, Jedenkrát až čtyřikrát do měsíce chceme zasílat užitečné informace, naše novinky a aktualizace. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás na 1. místě. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Podmínky ochrany osobních údajů najdete zde.
  • Kategorie