Nejlepší slevy na letní zájezdy 2017

Vlna letních 1.momentů začíná

CK Fischer přichází s výhodnou nabídkou 1.momentů platnou při objednání do 31.10.2016.

ck-fischer

Ideální možnost si již nyní vybrat, kde si příští rok užijete horké slunce a plážovou dovolenou. Výhodou jsou bezkonkurenční ceny se spoustou výhod.

fisher-deti

Kromě doposud doporučených destinací jako je Mallorca, Rhodos, či Kréta, můžete v následující sezóně i z nově přidaných lokalit – celková nabídka k dispozici zde.

ck-fischer_2

CK Alexandria svou nabídku označuje jako Super First Minute 2017 – jedná se  o nákup se „Zárukou nejnižší ceny“.

alexandria

Zájezdy z této nabídky je možné zakoupit do 30. 11. 2016 a záruka nejnižší ceny garantuje, že pokud si koupíte zájezd z nabídky Super First Minute a najdete ho kdykoli až do odjezdu v nabídce CK Alexandria levněji, bude Vám vyplacen rozdíl mezi cenou, kterou jste již zaplatili a cenou nabízenou a navíc obdržíte 500 Kč! Kompletní nabídku zájezdů od CK Super First Minute najdete zde.

Komentáře
  • Nejnovější příspěvky
  • Chci zasílat aktuality na mail

    (pozdější odhlášení je možné)

    Neposíláme SPAM! Vaše osobní údaje (e-mail či jméno) budeme (F.A.J.N. Agency, s.r.o., IČ 27200311) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti cestování, Jedenkrát až čtyřikrát do měsíce chceme zasílat užitečné informace, naše novinky a aktualizace. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás na 1. místě. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Podmínky ochrany osobních údajů najdete zde.
  • Kategorie