Last Egypt – super cena za teplo! Cože, teď v zimě?

Je libo trošku toho tepla? Alespoň na týden?

potapeni1

Pak neváhejte a využijte jedinečnou možnost za necelých 6tis. si zaletět ohřát se a povalovat do Egypta k moři. Kdo má rád barevný mořský život, tak v Egyptě je jeden z těch nej co můžete pozorovat jen při pouhém šnorchlování.

Magic Beach hotel objednávejte zde.

Mirage New Hawai hotel objednávejte zde.

Jedná se přitom o pobyty v 4* hotelu v lokalitě Hurghada. Čekat na vás bude slunné počasí s 26°C a více soukromí díky nižší sezóně v závěru roku.

  • Vyber si zájezd do Egypta od 5.990 Kč 
  • Odlety 7. a 8.12. s návratem 14. nebo 15.12.
  • V ceně jsou letenky, transfer na 4* hotel, All Inclusive, služby delegáta

Odlet z Prahy je vždy krátce po půlnoci, tedy pro cestu do Egypta takřka ideální. Dostupnost je omezena.

 

Magic Beach – Egypt – Hurghada

magic-beach1

Egypt / Hurghada / Hurghada – sever. Hotel je situován v klidné části na okraji Hurghady. Magic Beach patří mezi menší hotely s rodinnou atmosférou, který je vhodný pro všechny věkové kategorie. Je umístěn na vlastní písčité pláži, skýtající panoramatický výhled na Rudé moře.

magic-beach

 

Mirage New Hawai – Egypt – Hurghada

mirage-hotel1

Egypt / Hurghada / Hurghada – jih. Jednoduše zařízený hotel se nachází přímo na písečné pláži s panoramatickým výhledem na moře. Rodiče jistě ocení jak příjemné zázemí pro své děti, tak pozvolný vstup do moře. Pro náročnější plavce je přístup do otevřeného moře zpřístupněn přes molo. Na pláži se nachází potápěčské centrum, kde si lze zapůjčit veškeré potřeby pro šnorchlování, dále také bar a hřiště pro volejbal.

mirage-new-hawai

 

Je libo potápění?

Mapa potápěčských lokalit, které najdete v okolí Hurghady (Rudé moře – Egypt):

potapeni

Před tím než vyrazíte za potápěním k Rudému moři do Egypta, není marné vědět jaké potápěčské lokality tu můžete nalézt. V okolí Hurghády najdete mnoho míst k potápění, které se liší jak obtížností, tak i v tom, co na nich máte šanci vidět.

Při plánování, na jakou lokalitu vyjedeme, se řídíme podle toho, kde už s námi potápěči byli tak, aby se tak podívali během svého pobytu na co nejvíce odlišných míst. Ale je také třeba vzít v potaz, že dostupnost některých lokalit závisí na aktuálním počasí, například na některé útesy nelze doplout, pokud fouká silný vítr.

Více info o potápění naleznete zde. 

 

 

Tomáš Kučera
Online prodej zájezdů českých a německých CK. Tomáš Kučera FAJNové cestování
Komentáře
  • Nejnovější příspěvky
  • Kategorie