Valentýnem u moře nic nezkazíte

Mrznete už od Vánoc a zimy už máte „plné zuby“? Co tak spojit „příjemné s užitečný“ a vyrazit s milovanou osobou k mořským břehům? Udělejte si Valentýna u moře!

 

Kapverdy

Nabízíme Vám tolik opěvované Kapverdy, které se službami a přírodními krásami dají srovnat s předraženými Seychely. Seychely jsou s délkou letu kolem 15h vhodné pro cestovatelské bardy. Oproti tomu Kapverdských ostrovů dosáhnete za cca 6h.  Dovolená v tomto ráji je za rozumnou cenu a pro klienty zaměřené na cenu/výkon jsou skvělou volbou – již od 16 806 Kčpodívejte se a objednávejte ZDE.

 

Egypt

Valentýnskou klasikou vzdálenou jen něco přes 4h je Egypt –  hlavně jeho letoviska Hurgada či Marsa Alam. Obě letoviska vznikla z původně rybářských vesniček, které leží na pobřeží Rudého moře. Moře, které je svou čistotou a unikátním podmořským světem známou Mekkou potápění jistě nebude špatnou volbou. Ceny pobytů ve kvalitních nejméně 3*** resortech all inclusive nejdete od 7 790 Kč. Klikněte zde pro zájezdy v období Valentýna.

 

Komentáře
  • Nejnovější příspěvky
  • Chci zasílat aktuality na mail

    (pozdější odhlášení je možné)

    Neposíláme SPAM! Vaše osobní údaje (e-mail či jméno) budeme (F.A.J.N. Agency, s.r.o., IČ 27200311) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti cestování, Jedenkrát až čtyřikrát do měsíce chceme zasílat užitečné informace, naše novinky a aktualizace. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás na 1. místě. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Podmínky ochrany osobních údajů najdete zde.
  • Kategorie