Velikonoce ve světových metropolích

Letošní velikonoční svátky začínají pro školáky již na Zelený čtvrtek, tedy 18.4. 2019, a končí o Velikonočním pondělí 22.4.2019. Těchto pár volných dnů sice nenabízí možnost odletět někam přes půlku zeměkoule, ale na nějaký parádní eurovíkend ve známé metropoli to postačí.

 

Z naší široké nabídky vřele doporučuji hřejivou jarní Neapol, která je jedinečná nejen svou mentalitou přístavního města, ale skýtá i takové skvosty jako Vesuv, Pompeje či nedaleké Capri. V průměrné teplotě 20-23 stupňů Celsia se příjemně cestuje po památkách či gastro zážitcích. Eurovíkendy Neapol najdete ZDE, stačí kliknout.

 

Druhým tipem je nezapomenutelná katalánská Barcelona. Lokalita, která se o Velikonocích, kdy je průměrných 25-29 stupňů Celsia, dá krásně zmapovat. Parky jsou rozkvetlé, nejen ten pohádkový od Gaudího (park Güel), a vše jarně voní. Oproti létu, kdy v červenci a srpnu je průměrná teplota přes 40 stupňů Celsia a vy se jen snažíte se neupéct, lze jaro v katalánsku jen doporučit. Eurovíkendy Barcelona rozklikněte ZDE.

 

Je mnoho důvodů proč navštívit Stockholm. Město, které je stále zelené a rozkládá se na řadě ostrůvků (Stockholmské souostroví). Stockholm má řadu skvostů mezi které můžeme počítat nejen budovu Stockholmské radnice (kde mj. Jaroslav Heyrovský převzal z rukou švédského krále Nobelovu cenu), ale i po 333 letech vyzdviženou nádhernou loď Vasa. V neposlední řadě je Stockholm i město designu. A nemusíte chodit jen do galerií – pro nádech artového větru stačí navštívit stockholmské metro. Nabídky Stockholmu najdete ZDE.

 

Kompletní nabídku všech eurovíkendů s odlety z Prahy najdete ZDE.

Zde nabídka eurovíkendů bez ohledu na odletové letiště – najdete ZDE.

Ceny začínají od 6 190,- Kč.

Tomáš Kučera
Online prodej zájezdů českých a německých CK. Tomáš Kučera FAJNové cestování
Komentáře
  • Nejnovější příspěvky
  • Kategorie