Kdo se nikdy nebál, že ho na Mikuláše odnese čert, ten ať hodí vánoční ozdobou

Kdopak by se čerta bál?

Průvod pekelnic a čertů, Krampuslauf, má strhující atmosféru. Zpomalte a nasajte předvánoční atmosféru třeba v Zell am See. Zde se koná největší průvod čertisek, který oslní jak velké, tak malé.

Své milé si raději hlídejte, aby je náhodou někdo neunesl…víte kam?

Do Zell am See (Rakousko) můžete jet „na otočku“ (je to cca 500km z Prahy), ale doporučujeme se ubytovat a „nasát“ atmosféru hor trochu více.

Vyznavači bílých vloček jistě rádi uvítají možnost lyžování na ledovci Kaprun, případně můžete zkusit další aktivity v oblasti.

Ceny ubytování se snídaní startují na 989,-Kč

Pokud toužíte po službách „all inclusive“, pak můžete vybrat také např. Hotel Living Max, který se nachází v centru Zell am See. 

Jak může vypadat takový Krampuslauf se můžete podívat zde (pozor, není pro „slabší“ nátury).

Tomáš Kučera
Online prodej zájezdů českých a německých CK. Tomáš Kučera FAJNové cestování
Komentáře
  • Nejnovější příspěvky
  • Chci zasílat aktuality na mail

    (pozdější odhlášení je možné)

    Neposíláme SPAM! Vaše osobní údaje (e-mail či jméno) budeme (F.A.J.N. Agency, s.r.o., IČ 27200311) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti cestování, Jedenkrát až čtyřikrát do měsíce chceme zasílat užitečné informace, naše novinky a aktualizace. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás na 1. místě. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Podmínky ochrany osobních údajů najdete zde.
  • Kategorie